Курси НБУ $ 26.65 € 31.31
Буккросинг у Ковелі не прижився (Фото)

Волинь-нова

Буккросинг у Ковелі не прижився (Фото)

З’явилася петиція про демонтаж зони буккросингу у центрі міста залізничників

Автор петиції Олександр Філон зазначає, що понад рік тому в центрі міста, на бульварі Лесі Українки було облаштовано зону для буккросингу у вигляді підкови в рамках реалізації проекту "Мандруюча Книга". На жаль, відсутність культури та цінування чужої праці призвело до того, що в короткий термін книги з полиць були розкрадені на розтопку і т.д..На сьогоднішній день об'єкт, який мав стати культурною родзинкою міста перетворився на пляму сорому в центрі нашого міста, біля якого збирається безкультурна молодь для того щоб покурити, покричати та посмітити.Пізніше - невдале розміщення призвело до того, що поривчастий осінній та зимовий вітер пошкодив дверцята, які мали захищати книги від негоди, а з часом дверцят і взагалі не стало. На завершення - "родзинку" європейського міста - Ковеля почала "добивати" молодь, залишаючи маркерами дописи про своє перебування поруч, а згодом і просто залишаючи нецензурні і нелогічні записи на цьому культурному об'єкті.
На сьогоднішній день об'єкт, який мав стати культурною родзинкою міста перетворився на пляму сорому в центрі нашого міста, біля якого збирається безкультурна молодь для того щоб покурити, покричати та посмітити. А прочитавши написи на підкові - можна легко визначити рівень інтелектуального розвитку вищезгаданих персонажів.
Опираючись на усе це просимо демонтувати даний об'єкт, реставрувати його та встановити у ПУМі, НД "Просвіта" чи іншому місці, де б воно було під наглядом, йдеться у зверненні.


Наразі петицію підтримали 45 осіб зі 150 необхідних, а до кінця збору підписів залишилося ще 88 днів.


Буккроссинг — це процес визволення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес.