Курси НБУ $ 26.48 € 31.19
Маленькі ковельчани повернулися з відпочинку на Донеччині (Фото)

Волинь-нова

Маленькі ковельчани повернулися з відпочинку на Донеччині (Фото)

Ковельські школярі змістовно й цікаво провели час у смт. Нікольське

Днями додому повернулася група дітей, які відпочивали на сході нашої країни. В рамках співпраці між Ковелем та смт. Нікольське Донецької області, з ініціативи народного депутата України Дмитра Лубінця для юних ковельчан організували цікаве дозвілля. Про це у "Фейсбуці" повідомила секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк.Гостинно зустріли їх і молочній фермі ТОВ «Нова нива»: показали сучасне обладнання, пригостили свіжим молоком і смаколиками.Після приїзду у селище в музичній школі пройшла урочиста зустріч, де хлопців і дівчат привітали представники районної влади, а вихованці закладу підготували концерт. Потім провели оглядову екскурсію Нікольським.


Ковельчани відвідали заповідник «Кам’яні могили». Їм розповіли історію його створення та почастували справжнім козацьким кулішем.
Особливі враження та емоції викликало у дітвори перебування у військовій частині, де вони мали можливість проїхатися на спеціалізованій техніці. 
Гостинно зустріли їх і молочній фермі ТОВ «Нова нива»: показали сучасне обладнання, пригостили свіжим молоком і смаколиками. 
Багато цікавого дізналися школярі у єдиному в Україні музеї мушлів, який розташований в селі Юр’ївка.


Проте найяскравішими залишаться спогади про відвідування зоопарку та екстрімпарку у місті Маріуполі.


Окрім насиченої пізнавальної програми діти мали змогу щодня відпочивати на Азовському морі, де будували замки, малювали картини на піску. Вони із задоволенням брали участь у конкурсах, за перемоги в яких отримували подарунки.


В останній день перебування в смт. Нікольське юні ковельчани вкинули у море монетки з надією на те, що повернуться сюди наступного року.