Курси НБУ $ 26.65 € 31.31

Після матчу наші судді поїхали з арени в багажнику. Щоб не розтерзали… (Відео)

Арбітр призначив пенальті, а коли його реалізували, відмінив взяття воріт і показав на… вільний удар від воріт

Неординарний випадок стався у матчі Другої ліги між командами «Енергія» (Каховка) – «Мир» (Горностаївка).Таке рішення ніхто не зрозумів – ні гравці, ні тренери, ні коментатор…На 83-ій хвилині арбітр матчу Павло Сальников за рахунку 2:3 призначив пенальті у ворота гостей. Але після того, як капітан «Енергії» Роман Бочак упевнено пробив із «точки», херсонський суддя відмінив як гол, так і сам одинадцятиметровий, натомість призначив вільний удар від воріт. Таке рішення ніхто не зрозумів – ні гравці, ні тренери, ні коментатор…


Дивимось, як це було (відео призначення пенальті дивіться з 1 год 37 хв 25 с) – https://www.youtube.com/watch?v=E5bgnbdM4M4 :Матч так і закінчився з рахунком 2:3 на користь гостей. Тому після гри вболівальники влаштували погоню за арбітрами. Бригада Павла Сальникова півтори години не могла покинути стадіон в Новій Каховці і поїхала з арени таємно.


Про це розповів головний тренер «Енергії» Олег Федорчук.


«Півтори-дві години арбітри не могли вийти з роздягальні. Вивезли їх, по суті, у багажнику. За ними почалася погоня – не знаю, чим це закінчилося. Але думаю, що все нормально, якщо немає резонансу» – https://www.youtube.com/watch?v=BIHvlZw8YsQ :