Курси НБУ $ 44.91 € 51.46
У Володимирі-Волинському дорожників притягнуть до відповідальності через халатність

Волинь-нова

У Володимирі-Волинському дорожників притягнуть до відповідальності через халатність

Через недоброчесних ремонтників постраждали декілька автомобілів

У ніч на 21 серпня екіпаж патрульних прибув на виклик у м. Володимир-Волинський на вулицю Луцьку: тут проводились ремонтні роботи, і виконавці залишили бетонні люки над асфальтним покриттям, не встановивши жодних дорожніх знаків.



Тут проводились ремонтні роботи, і виконавці залишили бетонні люки над асфальтним покриттям, не встановивши жодних дорожніх знаків.



Оскільки цієї ночі погода була дощовою, а видимість поганою, на момент прибуття інспекторів уже 4 автівки стали «жертвами» халатності ремонтників.
Як розповів один з водіїв, в транспортних засобів пошкодились радіатори, піддони, колеса та інші елементи.


Тож полісмени оформили ДТП – наїзд на перешкоду. Також вони встановили попереджувальні знаки біля кожного з 4 люків, які розмістились протяжністю близько 150 метрів, аби інші водії могли побачити небезпеку.


Уже по прибуттю в Управління всі необхідні матеріали зібрали та передали в сектор безпеки дорожнього руху, працівники якого притягнуть посадовців підприємства – виконавця робіт – до відповідальності за ч. 4 ст. 140 КУпАП (порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху і що спричинили створення аварійної обстановки або пошкодження транспортних засобів).

Telegram Channel