Порошенко закликав конгресменів США надати Україні оборонну зброю
А також допомогти в лікуванні та реабілітації наших військовослужбовців
Учора Президент Петро Порошенко провів зустріч із делегацією Конгресу США на чолі з головою підкомітету з питань зовнішньополітичної діяльності Гарольдом Роджерсом. Про це повідомляє «Еспресо.ТВ» із посиланням на прес-службу глави держави.
Порошенко висловив вдячність за провідну роль Конгресу США у захисті суверенітету та територіальної цілісності України.
Зазначається, що Порошенко висловив вдячність за провідну роль Конгресу США у захисті суверенітету та територіальної цілісності України. Зокрема, він відзначив прихильну позицію представників комітету з питань асигнувань у питанні виділення коштів на програми підтримки України у проекті бюджету США на 2018 рік.
Порошенко також закликав розглянути можливість збільшення асигнувань на програми безпекової допомоги Українській державі, включаючи надання озброєнь оборонного характеру, а також лікування та реабілітацію українських військовослужбовців.