Курси НБУ $ 39.55 € 42.06

ЗАВЕРШИЛОСЯ ПЕРШЕ КОЛО

Луцька "Волинь" до екватора підійшла на дуже високому четвертому місці

Отсанній, п’ятнадцятий тур першого кола ХІV чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги розпочався в суботу матчем у Кривому Розі між місцевим “Кривбасом” і динамівцями Києва. Господарі поля, які у 24-х попередніх іграх зуміли тільки одного разу перемогти столичний клуб, цього разу поступились учаснику Ліги чемпіонів з рахунком 0:2. Голи забили Горан Гавринчич і Олег Гусєв.
У неділю увага уболівальників нашої області була привернута до Ужгорода, де “Волинь” мірялась силами із “Закарпаттям”. Рахунок на 23-ій хвилині відкрив Олександр Шевелюхін. У другій половині гри спочатку Тааві Ряхн, а згодом Василь Сачко вивели волинян вперед. І лише за десять хвилин до фінального свистка Олексій Савинов встановив у поєдинку рівновагу — 2:2. Після закінчення гри невдоволений її підсумком головний тренер лучан Віталій Кварцяний на прес-конференції поскаржився журналістам, що після весілля воротаря Олександра Гуменюка його футболісти не лише не можуть “знайти свою гру”, але й зібратись усі разом... А потім додав, що з сьогоднішнього складу, котрий грав в Ужгороді, він залишить двох чоловік із 12, а інших поставить на трансфер.
Київський “Арсенал”, який не вигравав у донецького “Металурга” з червня 2000 року, нарешті зламав цю неприємну традицію. На полі Національного спорткомплексу “Олімпійський” “каноніри” добились успіху завдяки двом влучним ударам своїх легіонерів — серба Марка Бунєвчевича і поляка Мацея Ковальчика. “Металургу” вдалось провести лише один гол завдяки зусиллям В’ячеслава Чечера — 1:2.
Поєдинок між претендентами на перехід до першої ліги бориспільським “Борисфеном” і сімферопольською “Таврією” став історичним для кримчан. Справа в тому, що з 14 квітня 2002 року (понад 40 ігор) “Таврія” не перемагала у гостях. Нині долю матчу вирішив єдиний гол бразильця Жуніора, проведеного у ворота бориспільців, які так і не здобули жодної перемоги у першому колі чемпіонату.
Столична “Оболонь”, яка з шести останніх зустрічей на своєму полі не виграла жодної, не добилась успіху і в сьомій. Цього разу київські “пивовари” поступились з мінімальним рахунком 0:1 дніпропетровському “Дніпру”, три очки якому забезпечив результативний удар Костянтина Кравченка.
Одеського “Чорноморця” уже традиційно виручив його кращий бомбардир Олександр Косирін. У Харкові він забив на останній хвилині зустрічі єдиний гол у ворота місцевого “Металіста”, чим зіпсував настрій почесному президентові ФК “Металіст” олігарху Олександру Ярославському, який у цей день відзначав свій день народження.
Матч “Металург” (Запоріжжя) — “Ворскла-Нафтогаз” (Полтава) закінчився з популярним для звітного туру рахунком 1:0. Тут перемогу здобули господарі. Вирішальний гол на 88-ій хвилині провів з пенальті Андрій Демченко.

16. “Борисфен” 0 7 8 6:18 7

У чемпіонаті залишилось провести один матч між “Шахтарем” та “Іллічівцем”. Заплановано його на 10 грудня. Це буде 120-й поєдинок першості, яка розтягнулась на 149 днів.