Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

Голова СБУ Грицак: на Донбасі безчинствують 36 тисяч терористів і російських військових

Про це він сказав під час виступу в Нью-Йорку на ювілейному засіданні з нагоди 50-річчя Світового конгресу українців

Голова Служби безпеки України Василь Грицак заявляє, що понад 36 тис. терористів і російських військових продовжують безчинствувати на українському Донбасі.


Як повідомляє УНІАН, про це він сказав під час виступу в Нью-Йорку на ювілейному засіданні з нагоди 50-річчя Світового конгресу українців.Вже четвертий рік триває війна за Україну – кривава, жорстока, без правил та кордонів, і досі важко повірити, що в ці дні понад 36 тис. терористів та російських солдатів продовжують безчинствувати на нашому Донбасі.У зверненні до представників СКУ Грицак заявив, що «вже четвертий рік триває війна за Україну – кривава, жорстока, без правил та кордонів, і досі важко повірити, що в ці дні понад 36 тис. терористів та російських солдатів продовжують безчинствувати на нашому Донбасі. Сьогодні нашим спільним завданням є захист України від агресора, який не лише дестабілізує ситуацію всередині нашої країни, але й сіє зерно фальшивої пропаганди за її межами».


Голова СБУ закликав світову спільноту і надалі активно допомагати Україні у подоланні російської агресії, забезпечуючи мир та стабільність як в Україні, так і за її межами. За його словами, «закордонне українство – це та потужна сила, що допомагає рідній землі у найскрутніші часи та прискорить спільну перемогу».


«Світовий конгрес українців – організація тисяч патріотичних сердець, що б’ються воєдино заради України, незалежно від часу та відстаней», ‒ наголосив Грицак.