Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

Пенсіонерка з Володимира віддала пройдисвітам три тисячі й золоті прикраси

Мати вірила, що рятує сина з халепи

69-річну жительку Володимира-Волинського надурили шахраї, вигадавши для жінки історію, яка буцімто трапилася із її сином. Про це повідомляє Буг з посиланням на  «Володимир media».Опів на третю годину ночі 20-го вересня до Марії Федорівни, що мешкає на вулиці Глушкова, зателефонувала невідома особа та сповістила про те, що її син під час бійки завдав тяжкі тілесні ушкодження іншому чоловіку.Опів на третю годину ночі 20-го вересня до Марії Федорівни, що мешкає на вулиці Глушкова, зателефонувала невідома особа та сповістила про те, що її син під час бійки завдав тяжкі тілесні ушкодження іншому чоловіку.


Проте для того, аби залагодити цей інцидент, та не повідомляти до поліції, жінці потрібно зібрати певну суму коштів. Цього разу шахраї навіть не заморочувалися про зустріч, а веліли потерпілій гроші та золото загорнути у пакунок та винести на сходову клітинку.


Вчинивши усе, як радив телефонний шахрай, жінка почала чекати. Проте дізнавшись на ранок, що її син не причетний до жодної бійки, зателефонувала до Володимир-Волинського відділу поліції.


Описати шахрая старенька не може, бо навіть в очі його не бачила.


Проте згорток із трьома тисячами гривень та золотими виробами, які залишила у під’їзді будинку, зникли.


Це вже другий за два дні випадок шахрайства у Володимирі-Волинському за однаковим сценарієм.