УСПІШНИЙ ТУР ДЛЯ ЛІДЕРІВ

У минулі вихідні відбувся останній, сьомий тур чемпіонату України з волейболу серед команд вищої ліги...

У минулі вихідні відбувся останній, сьомий тур чемпіонату України з волейболу серед команд вищої ліги. Знову засмутив своїх прихильників “Лучеськ-Підшипник”, який у двох матчах мірявся силами з хмельницьким “Новатором”. Поразки волинян можна розглядати у певній мірі як закономірні, адже у залі обласної ДЮСШ вони протистояли лідеру чемпіонату, який має серйозні наміри пробитись до суперліги українського волейболу.
У перший день головний тренер “Лучеська” Ігор Рясик вивів на майданчик Сергія Луцика, Руслана Паньківа, Валентина Коваліва, Георгія Гната, Ігоря Іванківа (капітан команди), Михайла Сидора, Олександра Горелова (ліберо). У стартовій партії рівна боротьба між суперниками точилась лише до рахунку 10:10. А далі гості пішли вперед і перемогли — 25:21. За схожим сценарієм проходив і другий сет. Господарям вдалось набрати лише на одне очко більше 22:25. Ніяких шансів перемогти не мали волиняни і у третій партії, про що свідчить рахунок — 19:25.
Недільна зустріч знову проходила за переваги хмельниччан. В уже згаданому складі “Лучеськ” поступився супернику в першій партії — 21:25. А у другій господарі виглядали просто хлопчиками для биття. За десять хвилин гри волейболісти “Новатора” буквально розгромили лучан — 12:25. У третьому сеті наставник волинян замінив ветеранів на молодих гравців і це позитивно позначилось на результаті — “Лучеськ” переміг з рахунком 25:21. Але це був єдиний успіх господарів майданчика у цей день. У четвертому сеті гості знову взяли верх з уже традиційним для обох клубів рахунком — 25:21.
А ось як завершились інші поєдинки сьомого туру: “Динамо-Академія” (Київ)—“Аеропорт” (Бориспіль) — 0:3 і 2:3, “Локомотив-2” (Харків) — “Юракадемія-2” (Харків) — 2:3 і 0:3, “Академія” (Полтава) — “Боревісник” (Чернігів) — 3:1 і 3:0.

8. Київ 0 14 7:42 14
Значно успішніше від чоловічої команди виступає у чемпіонаті вищої ліги жіноча. У сьомому, теж заключному турі першого кола, “Волиньліс-ОДЮСШ” у Вінниці двічі виграла у суперниць з “Медуніверситету” — 3:1 і 3:0. В інших поєдинках зафіксовані такі результати: “ЗІЄІТ-СК “Академія” (Запоріжжя)—“Рось-Університет” (Біла Церква) — 1:3 і 2:3, “ЧІПК-Круг” (Черкаси) — “Керкінітіда” (Євпаторія) — 2:3 і 1:3, “Регіна” (Рівне) — “Харків’янка” (Харків) — 3:1 і 3:0.
Ось в якому порядку розмістились клуби у турнірній таблиці: Рівне — 26 очок, Біла Церква — 25, Євпаторія — 24, Луцьк — 21, Запоріжжя — 19, Вінниця і Харків — по 18, Черкаси — 15.
Ігри восьмого туру обидві луцькі команди проведуть 11—12 грудня. На своєму майданчику “Лучеськ-Підшипник” прийматиме бориспільський “Аеропорт”, а “Волиньліс-ОДЮСШ” — запорізький клуб “ЗІЄІТ-СК “Академія”.