Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

Трамп підписав новий антиміграційний указ, який обмежує в'їзд у США для громадян 8 країн

Обмеження стосуватимуться громадян Ірану, Лівії, Сомалі, Сирії, Ємену, Чаду, Північної Кореї та Венесуели

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомляють на сайті Білого дому.Для громадян семи країн "заморожують" в'їзд з імміграційними і неімміграційними візами на невизначений термін, а щодо Венесуели заборона поширюється тільки на чиновників."Як Президент я повинен діяти, щоб гарантувати безпеку й захищати інтереси Сполучених Штатів і їх людей через обмеження в'їзду в США громадянам восьми країн", - йдеться в документі, оприлюдненому Адміністрацією Трампа.


Президент США підписав новий указ одразу після завершення 24 вересня дії попереднього документа.


Згідно з указом, який набуде чинності 18 жовтня, обмеження стосуватимуться громадян Ірану, Лівії, Сомалі, Сирії, Ємену, Чаду, Північної Кореї та Венесуели.


Для громадян семи країн "заморожують" в'їзд з імміграційними і неімміграційними візами на невизначений термін, а щодо Венесуели заборона поширюється тільки на чиновників.


"Зробити Америку безпечною - мій пріоритет номер один. Ми не будемо приймати в нашій країні тих, кого не можемо ретельно перевірити", - заявив Трамп.


Нагадаємо, раніше Президент США Дональд Трамп представив новий законопроект, у якому пропонують відмовитися від електронної лотереї Green Card, яка дає змогу мігрантам отримати посвідку на проживання в США. Джерело: https://ua.censor.net.ua/n456674