Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

Мінінфраструктури сподівається отримати німецькі списані електрички безкоштовно

Якщо пропозиція буде підтверджена німецькою стороною, то проведуть повну оцінку вартості модернізації списаних німецьких електричок


За словами В.Омеляна, якщо пропозиція буде підтверджена німецькою стороною, то буде зроблена повна оцінка вартості модернізації списаних німецьких електричок.Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сподівається, що перемовини між Україною та Німеччиною щодо отримання безкоштовно списаних електричок пройдуть успішно. Про це він сказав на брифінгу, передає кореспондент УНН.


"Ми запропонували розглянути можливість взяти списані німецькі електрички. Я сподіваюся, що переговори пройдуть успішно, ми їх отримаємо безкоштовно. Але це ще переговорний процес, ми не можемо гарантувати", - сказав він.


За словами В.Омеляна, якщо пропозиція буде підтверджена німецькою стороною, то буде зроблена повна оцінка вартості модернізації списаних німецьких електричок.


"Якщо це буде вигідно для УЗ, ми це зробимо. Але я дуже хочу, щоб українці їздили у зручних потягах... І навіть списані німецькі електрички в набагато кращому стані, ніж існуючі наші", - додав він.


Як повідомлялось, у середині вересня "Укрзалізниця" прийняла першу партію з 38 нових сучасних купейних вагонів, вироблених на Крюківському вагоноремонтному заводі.