Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

Житель Пісок виборов майже 2 млн грн компенсації за зруйноване війною житло

Жителю прифронтового села Піски Донецької області Ігорю Лошадкіну виплатять майже 2 мільйони гривень відшкодування матеріальних та моральних збитків, заподіяних в результаті проведення АТО

Як передає Depo.Донбас з посиланням на Главком, судовий позов з цього приводу частково задовольнив Печерський районний суд Києва 18 вересня.Повідомляється, що з державного бюджету Лошадкіну буде відшкодовано 1,8 мільйона гривень за його пошкоджений будинок на вулиці Олімпійської у селищі Піски.Повідомляється, що з державного бюджету Лошадкіну буде відшкодовано 1,8 мільйона гривень за його пошкоджений будинок на вулиці Олімпійської у селищі Піски. Суд вважає, що позивач поніс матеріальні втрати в результаті терористичного акту.


Крім цього, суд зобов'язав сплатити Лошадкіну 10 тисяч гривень за завдану моральну шкоду.


"Чоловік з грудня 2016 судився з Кабінетом міністрів, Державною казначейською службою, Антитерористичним центром при СБУ, Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ і Головним управлінням Національної гвардії України", - йдеться у повідомленні.


Повідомляється, що влітку 2015 роки сім'я Лошадкіна подала позови проти Росії і України в Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ).


"Як пояснили позивачі, "з Росією судяться, тому що вона зруйнувала їхній будинок і життя, а з Україною, тому що та нічого не робить для своїх переселенців", - йдеться у матеріалі.


Нагадаємо, що мешканка прифронтової Авдіївки, за підтримки правозахисників виграла судову справу щодо компенсації за зруйноване в результаті обстрілів житло в сумі понад 2 мільйони гривень.