Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

На Волині вже працюють перші приватні виконавці

Про це повідомив начальник управління юстиції Валентин Кухарик

Кость ГАРБАРЧУКСвою роботу в нашому краї розпочали перші приватні виконавці – Сергій Пирога та Дмитро Таранко, які працюють паралельно з Державною виконавчою службою з примусового виконання рішень судів.За його словами, ефективна система примусового виконання судових рішень є одним із стовпів сучасної правової держави. В Єдиному реєстрі України вже налічується 60 приватних виконавців. Не відстає у впровадженні реформи і Волинська область.


Свою роботу в нашому краї розпочали перші приватні виконавці – Сергій Пирога та Дмитро Таранко, які працюють паралельно з Державною виконавчою службою з примусового виконання рішень судів та інших органів в межах виконавчого округу Волинської області.


Таким чином зросте кількість виконаних рішень, скоротяться терміни, будуть створені додаткові робочі місця, стягувачі, завдяки конкуренції, отримають більш якісні послуги, а боржники — оптимальне безконфліктне вирішення проблем. Приватні виконавці, які здійснюють свою діяльність на професійній основі та володіють достатнім рівнем знань, підвищать конкуренцію у сфері примусового виконання рішень.