Курси НБУ $ 27.07 € 33.23
Волинські природоохоронці взяли участь в науковій конференції

Волинь-нова

Волинські природоохоронці взяли участь в науковій конференції

Краєзнавчі читання в Олиці зібрали сотні учасників із Польщі, Литви, Білорусії, представників влади, науковців, краєзнавців, студентів та учнів

Відбулися краєзнавчі читання «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ківерцівщина та Олика в історії України та Волині», повідомляє Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща».В урочистих заходах та екскурсії участь брав директор парку Ігор Квач. Під час краєзнавчих читань в залі урочистих подій діяла фотовиставка «Цуманська пуща в об’єктиві фотографа Андрія Остапенка».У першій частині заходу відбувалося урочисте пленарне засідання, у другій частині – секційні засідання, круглі столи. На секції «Природа та екологія Ківерцівщини» доповіді читали чотири працівники парку: Штокало Степан («Рідкісні та зникаючі види флори Ківерцівського національного природного парку «Цуманська Пуща» та ін.), Стеренчук Володимир («Поширення GalanthusnivalisL. у Ківерцівському національному природному парку «Цуманська пуща»), Грицюк Юлія («Сучасний екологічний стан та роль річки Кормин у природі Ківерцівщини»), Савчук Павло («Чортове болото – цінне водно-болотне угіддя Ківерцівщини»).


Загалом від працівників НПП «Цуманська пуща» було подано 9 статей, до авторства яких долучилися: Глінська Світлана, кандидат біологічних наук РДГУ; студенти спеціальності Екологія РДГУ; працівники парку – Доридор Федір, Никитюк Світлана, кол. працівник Рало Василь; Бабій Віталій - студент СНУ.


Також в урочистих заходах та екскурсії участь брав директор парку Ігор Квач. Під час краєзнавчих читань в залі урочистих подій діяла фотовиставка «Цуманська пуща в об’єктиві фотографа Андрія Остапенка».