Курси НБУ $ 27.07 € 33.23
Гонтарева залишиться у відпустці, поки її не звільнить Рада

Волинь-нова

Гонтарева залишиться у відпустці, поки її не звільнить Рада

Вона не збирається повертатися на роботу в НБУ


Гонтарева перебуває у відпустці без збереження заробітної плати до відповідного рішення президента і парламенту УкраїниГолова Національного банку Валерія Гонтарева залишиться у відпустці, поки її не звільнить Верховна Рада.


"Відповідно до закону "Про Національний банк України", голова центробанку звільняється з посади Верховною Радою за поданням президента. У зв'язку із цим В. Гонтарева перебуває у відпустці без збереження заробітної плати до відповідного рішення президента і парламенту України", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Нацбанку, пише LB.ua.


Голова НБУ не має наміру повертатися до роботи в центробанку.


Нагадаємо, з 11 травня в.о. голови Національного банку призначено першого заступника Гонтаревої Якова Смолія.


Гонтарева, яка подала у відставку, весь цей час перебуває у відпустці. З 11 травня по 7 серпня включно Гонтарева перебувала в оплачуваній відпустці, використавши залишки щорічних відпусток, які накопичилися з 2014 року, а з 8 серпня до 26 вересня - у відпустці за власний рахунок і за рахунок відгулів. Цей період включає 15 календарних днів відпустки без збереження заробітної плати, а також 20 днів відпочинку, накопичених за час перебування на посаді голови НБУ, за роботу у вихідний день під час відрядження.