Курси НБУ $ 27.07 € 33.23
У США офіцером морської піхоти вперше стала жінка

Волинь-нова

У США офіцером морської піхоти вперше стала жінка

У США перша жінка закінчила курси підготовки офіцерів морської піхоти, відомі дуже жорстким відбором

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на ВВС.


Лейтенант, яка не хоче розкривати свою особу, випустилася в понеділок, 25 вересня, в Куантіко, штат Вірджинія. Незабаром вона очолить загін із 40 морських піхотинців.Лейтенант, яка не хоче розкривати свою особу, випустилася в понеділок, 25 вересня, в Куантіко, штат Вірджинія. Незабаром вона очолить загін із 40 морських піхотинців.Командувач Корпусом морської піхоти США генерал Роберт Неллер опублікував у Twitter фото випускниці.


"Пишаюся цим офіцером та її колегами. Тепер вони зосереджують увагу на тому, що важливо: готуються очолити морських піхотинців у бою", - зазначив генерал.


Далі лейтенант вирушить у 1 дивізію морської піхоти в Каліфорнії для виконання завдань.


Курси, з яких випустилася жінка-офіцер, розпочалися в червні й тривали 13 тижнів. Зі 131 вступника до кінця дійшли тільки 88. Зазвичай упродовж навчання відсіюються близько чверті курсантів, причому 10% із них - у перший день.


В армії США наразі служить 1,4 млн військових, 15% із них - жінки. У березні 2016 року тодішній президент Барак Обама відкрив жінкам доступ до всіх військових посад, включно з бойовими.


У березні Корпус морської піхоти опинився в центрі скандалу через те, що деякі піхотинці розмістили у Facebook фото оголених жінок-колег. Після цього підрозділ спробував підвищити свою привабливість для жінок. Зокрема, запустив оголошення про набір, у якому фігурувала жінка.