Депутат Держдуми Росії приїхав в окупований Донецьк - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.22 € 30.77
Депутат Держдуми Росії приїхав в окупований Донецьк

Волинь-нова

Депутат Держдуми Росії приїхав в окупований Донецьк

Член фракції Комуністичної партії РФ Казбек Тайсаєв прибув на показ фільму «Крим», який присвячений анексії півострова

Сайт сепаратистів «ДАН» опублікував фото, на яких в залі кінотеатру "Звездочка" Тайсаєв разом з головою так званої «Компартії ДНР» Борисом Литвиновим. Про це повідомляє УП з посиланням на «Новости Донбасса».Борис Литвинов - один з організаторів сепаратистського руху, автор «Акту і Декларації незалежності ДНР».«Їх обіймає художниця, дружина колишнього заступника так званого голови адміністрації Донецька Ігоря Пономаренка - Тетяна Пономаренко-Левераш. У квітні 2016 року Ігор Пономаренко був заарештований в Донецьку членами «ДНР», - пишуть «Новости Донбасса».


Як зазначається в повідомленні, Борис Литвинов - один з організаторів сепаратистського руху, автор «Акту і Декларації незалежності ДНР». У 2014 році став членом так званої «Народної ради ДНР», однак 6 травня 2016 року з нього зняли «депутатські повноваження» через «втрату довіри».


Крім того, в кінотеатрі також була присутня Катерина Губарєва. Вона входить до фракції «Вільний Донбас», яка позиціонує себе як «опозиційна», так званої «Народної ради».