Шачани не пошкодували крові для АТОвців - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.23 € 30.84

Шачани не пошкодували крові для АТОвців

У Шацькому районі відбувся День донора

Донорство – благородна і почесна місія, яка дозволяє врятувати життя хворим на тяжкі хронічні захворювання, потерпілим від опіків, аварій та катастроф, а також зараз – військовим, які отримали важкі поранення у зоні проведення АТО, йдеться на сайті Шацької РДА.Цього разу всього здало кров 43 особи, майже вдвічі менше, ніж минулого разу.4 жовтня  приміщення Шацького лісового коледжу імені В.Сулька стало місцем зустрічі небайдужих людей, патріотів, що прийшли підтримати наших захисників і здати для них кров.


Цього разу всього здало кров 43 особи, майже вдвічі менше, ніж минулого разу. Найбільш активними учасниками виявились працівники та студенти лісового коледжу, учасники АТО, медичні працівники, працівники Шацького відділення поліції та громадськість району.


Організатори висловлюють вдячність всім, хто здав кров, якої вкрай бракує для спасіння людей, та закликають не бути байдужими – прийняти участь у наступному Дні донора. Адже донорство – це найменше, що може зробити кожний з нас для порятунку іншого життя.