У Ковелі показали таланти представники нацменшин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
У Ковелі показали таланти представники нацменшин

Волинь-нова

У Ковелі показали таланти представники нацменшин

У Палаці учнівської молоді відбувся міський фестиваль-конкурс пісні і танцю національних меншин під назвою «Україна – мій дім»

Глядачі, які прийшли на захід, змогли насолодитися піснями у виконанні талановитих дітей, помилуватись надзвичайно гарними костюмами. Самі ж учасники були у прекрасному настрої, віддавалися на повну, йдеться на сайті Ковельської міськради.Переможцями конкурсу стали Анастасія Люклянчук та дует «Сузір’я” у складі Вікторії Тітчук та Анастасії Смаль.Для гостей виступили Злата Ткачук (СШ №3), Анастасія Харитонова (міська гімназія), Катерина Самчинська (ЗОШ №7), Анастасія Люклянчук (ЗОШ №10), Артем та Ангеліна Кавас (НВК №11-ліцей), дует «Сузір’я” у складі Вікторії Тітчук та Анастасії Смаль (НВК №13-колегіум), Софія Шиліна - вихованка Палацу учнівської молоді ім. І. Франка.


Пісенні номери юні артисти виконували і справді майстерно. Змусили поринути у світ творчого розмаїття національних культур. Репертуар був різноманітний – народні та естрадні пісні, лунали композиції не тільки українською, але й іноземними мовами.


Переможцями конкурсу стали Анастасія Люклянчук та дует «Сузір’я” у складі Вікторії Тітчук та Анастасії Смаль. Дівчата зачарували усіх присутніх ще раз довівши, що наше місто багате на талановитих та обдарованих дітей.