Жах: 7-річний хлопчик із опіками на заправці заробляв гроші на операцію (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Жах: 7-річний хлопчик із опіками на заправці заробляв гроші на операцію (фото)

Волинь-нова

Жах: 7-річний хлопчик із опіками на заправці заробляв гроші на операцію (фото)

На заправці на виїзді з Одеси знайшли 7-річного Григорія, який мив вікна автовласникам. Так хлопчик збирав собі на пластичну операцію

Хлопчик 4 місяці тому постраждав під час пожежі вдома. Батько виніс його з вогню, прикриваючи собою і помер в обласному опіковому відділенні. Про це у Facebook повідомила одеська волонтерка Катерина Ножевникова, пише gazeta.ua.


"2 місяці тому Гришу виписали в задовільному стані з єдиною незагоєною раною на лобі. Це мав бути просто догляд. Всі два місяці лікування мати не відходила від Гриші в лікарні, але, певно, смерть чоловіка підкосила сім'ю", - каже Катерина.Приїхали, розділа і мало не зомліла. 7 річний малюк сам знімав пов'язки, відриваючи їх з м'ясом. Витримати це просто неможливоХлопчик був брудний, із давньою пов'язкою на лобі. Волонтер відвезла його до лікарні на перев'язку, а потім — до себе додому.


"Малого виписували з відділення з повністю загоєними ранами, крім чола. Знімаємо пов'язку, а там гній рікою і просто м'ясо. Зробили перев'язку і я забрала його до себе додому відмити. Приїхали, розділа і мало не зомліла. 7 річний малюк сам знімав пов'язки, відриваючи їх з м'ясом. Витримати це просто неможливо", - додала Ножевникова.


Попереду у хлопчика важкий курс лікування та кілька операцій. З ним та мамою працюватимуть психологи. Якщо мати не приведе до ладу будинок та не дбатиме про сина — волонтери звертатимуться в службу у справах дітей.


"У будинку немає жодної простирадла. Сплять на ватяних ковдрах. При цьому на кухні чистота, але там немає вікон. Думатимемо, як допомогти їм вибратися з цього моторошного стану. Поки що будемо Гришу лікувати. Якщо не вийде - буду кликати службу по дітях", - каже Катерина.


Щоб допомогти хлопчикові, кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку №4731 2191 0745 8683 на ім'я Ножевникової Катерини Юріївни.