Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

На Рівненщині іноземний інвестор зароблятиме на українському лісі

Йдеться про одне з найбільших новостворених підприємств області із 100% іноземними інвестиціями

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко зустрівся з представниками ТОВ «Українські лісопильні», аби узгодити технічні питання перед відкриттям, інформує прес-служба ОДА.На роботу влаштували понад 100 працівників - операторів, водіїв, електриків та менеджерів.Представник підприємства Йохан Дунбек повідомив, що на виробництві вже запустили лінію сортування сухих пиломатеріалів.


На роботу влаштували понад 100 працівників - операторів, водіїв, електриків та менеджерів. Планується, що продукція «Українських лісопилень» не тільки експортуватиметься за кордон, а й орієнтуватиметься на місцеві деревообробні підприємства. Так, одну вантажівку вже відправили до меблевої фабрики «Морган Феніче», що в Рівненському районі.

Представники «Українських лісопилень» розповіли, що після відкриття, виробництво працюватиме на повну потужність. У зв’язку з цим інвестори прогнозують, що збільшиться потреба у сировині.
Крім того, Йохан Дунбек підтвердив готовність інвесторів розширювати потужності та будувати ще один завод у Немовичах Сарненського району.