Команда рівненських поліцейських привезла «бронзу» з Нідерландів

Почесне третє місце посіла збірна Рівненщини, яка представляла Україну на 35-му єдиному «Всесвітньому чемпіонаті з міні-футболу (футзалу) серед поліцейських, вогнеборців, військових та держслужбовців» (The world policeindoor soccer tournament) в Королівстві Нідерланди

Участь у змаганнях брали понад 200 команд із 54 країн Європи, Азії, Південної і Північної Америки, Австралії та Африки.

У перший день змагань, які стартували 9 жовтня, українська поліцейська команда зіграла сім матчів, у шести з яких здобула перемогу. У фіналі наші футболісти зійшлися у напруженій боротьбі із білоруськими правоохоронцями, посівши загальнокомандне третє місце із загальним рахунком 28:1. Тож збірна команда поліції Рівненщини повертається на Україну із бронзовою нагородою.

Нагадаємо, що участь у змаганнях, які закінчилися 12 жовтня, брали понад 200 команд із 54 країн Європи, Азії, Південної і Північної Америки, Австралії та Африки.