Пункт пропуску «Золоте» на Луганщині не вдалося відкрити - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92

Пункт пропуску «Золоте» на Луганщині не вдалося відкрити

Бойовики відмовилися пропускати людей та автомобілі

У п'ятницю вкотре не вдалося відкрити контрольний пункт в’їзду-виїзду в місті Золоте Попаснянського району


Про це повідомив телефоном заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко, передає «Укрінформ».


«Ми зі свого боку КПВВ відкрили о сьомій годині ранку, однак перехід і сьогодні не запрацював. Та сторона відмовилась пропускати людей і автомобілі. Офіційних роз’яснень від «ЛНР» не надходило», - зазначив він.Представники ОБСЄ повідомили, що на пункті пропуску з того боку лінії розмежування не готова інфраструктура.«Але представники ОБСЄ повідомили, що на пункті пропуску з того боку лінії розмежування не готова інфраструктура. Кажуть, працювати він почне десь всередині листопада», - сказав Клименко.


Уповноважений з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко повідомляла, що «КПВВ «Золоте»... днями буде відкрите». Місцева влада, зокрема керівник Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун, називали точну дату: 20 жовтня.


Як відомо, КПВВ у Золотому з боку підконтрольної Україні території уперше був відкритий у березні 2016 року, але бойовики тоді оголосили це відкриття провокацією.