БАЗАР І ЦІНИ: БІЙТЕСЯ МСТИВОГО ПІВНЯ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.78 € 32.03

БАЗАР І ЦІНИ: БІЙТЕСЯ МСТИВОГО ПІВНЯ

Хоч раз на рік наш стіл повинен бути щедрим і ситним. Але ж треба й розкошелитись. Учора на Завокзальному ринку Луцька стабільно трималися хіба що ціни на свинину: сало — 13—14, бочок — 15—17, філе (на кістці і чисте) відповідно — 22—28 гривень за кілограм...

Хоч раз на рік наш стіл повинен бути щедрим і ситним. Але ж треба й розкошелитись. Учора на Завокзальному ринку Луцька стабільно трималися хіба що ціни на свинину: сало — 13—14, бочок — 15—17, філе (на кістці і чисте) відповідно — 22—28 гривень за кілограм.
Чомусь багато гурманів перейшло на телятину, тому й ціни зросли: лопатка, шинка, філе, печінка — 25—30, язик — 35 гривень за кілограм. За такою ж ціною, до речі, продавався болгарський перець, привезений із Голландії.
Домашня птиця пропонувалась за такою ціною: качка — 22, гуска — 45, індик — 60, курка — 28 гривень. Та наш базарний репортер Василь Феленчак, який цікавився цінами, радить, щоб на новорічному застіллі нічого курячого не було: мстивий півень протягом року усе згрібатиме з вашого столу.