У США стартують навчання стратегічних ядерних сил - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91

У США стартують навчання стратегічних ядерних сил

Такі тренування американці проводять щороку

США 30 жовтня починають навчання стратегічних ядерних сил Global Thunder. Про це повідомляється в прес-релізі Стратегічного командування США (STRATCOM). Представник STRATCOM Брайан Магуїр повідомив, що американська сторона заздалегідь попередила Росію, інформує 112.ua.У рамках навчань відпрацьовуватимуться можливості космічних сил, систем спостереження і розвідки, систем глобального удару і засобів протиракетної оборони, а також кіберможливості.«Згідно з положеннями договору СНО-3, США і Росія зобов'язані повідомляти один одного про великі ядерні навчання, тому Росія була повідомлена про це заздалегідь», — сказав Магуїр.


Він додав, що в рамках навчань відпрацьовуватимуться можливості космічних сил, систем спостереження і розвідки, систем глобального удару і засобів протиракетної оборони, а також кіберможливості.


Нагадаємо, новообраний президент США Дональд Трамп в інтерв'ю британській газеті Times заявив, що готовий запропонувати президенту Росії Володимиру Путіну зняття санкцій в обмін на скорочення ядерних арсеналів.