Кевін Спейсі зізнався у нетрадиційній сексуальній орієнтації - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Кевін Спейсі зізнався у нетрадиційній сексуальній орієнтації

Волинь-нова

Кевін Спейсі зізнався у нетрадиційній сексуальній орієнтації

Слідом за низкою звинувачень в сексуальних домаганнях продюсера Харві Вайнштейна докір пішов на адресу зірки Голлівуду Кевіна Спейсі. У відповідь він заговорив про свою орієнтацію


Кевін Спейсі написав у своєму мікроблозі в Twitter, що все життя був бісексуалом, а тепер віддає перевагу чоловікам.Американський актор Кевін Спейсі написав у своєму мікроблозі в Twitter, що все життя був бісексуалом, а тепер віддає перевагу чоловікам. Двічі лауреат кінопремії "Оскар" у неділю, 29 жовтня, наголосив, що його найближчому оточенню відомо про те, що в його житті були романи і любовні відносини як з жінками, так і з чоловіками. "Тепер я віддаю перевагу вести життя гомосексуала, - сказав Спейсі. - Я хочу сказати про це чесно і відверто".


Приводом для визнання своєї сексуальної орієнтації для актора стало звинувачення колеги Ентоні Реппа в сексуальних домаганнях в 1986 році, коли останньому було 14 років, і він грав в бродвейському мюзиклі. За словами Реппа, на вечірці в будинку Спейсі той був п'яний і дозволив собі взяти юнака на руки, укласти на ліжко і лягти зверху.


Сам Спейсі заявив, що ця розповідь кинула його в жах, оскільки він не пам'ятав тієї зустрічі, яка, можливо, сталася більше 30 років тому. У той же час він допустив, що якщо описане - правда, то він повинен висловити Ентоні Реппу "найщиріші вибачення за те, що можна назвати абсолютно невідповідним поведінкою в п'яному вигляді".


Раніше десятки жінок, в тому числі актриси Гвінет Пелтроу, Анджеліна Джолі, Розанна Аркетт, Роуз МакГоуен, Азія Ардженто і Міра Сорвіно, звинуватили американського продюсера Харві Вайнштейна в сексуальних домаганнях і зґвалтуваннях. Один з найвідоміших голлівудських продюсерів, який працював з такими режисерами, як Квентін Тарантіно, Гас ван Сент і Мартін Скорсезе, заперечує звинувачення в сексі без взаємної згоди. Утім, фірма Weinstein Company звільнила свого засновника через кілька днів після відповідної статті в The New York Times. Тим часом дискусія про сексуальні домагання і "кастинг через ліжко" в Голлівуді зокрема і шоу-бізнесі в цілому сягнула міжнародного масштабу.