Манафорту наказали здатися владі США - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.23 € 30.84

Манафорту наказали здатися владі США

Манафорт став обвинуваченим у справі про втручання Росії в американські вибори


Манафорту та його колишньому бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули перші звинувачення в ході спеціального розслідування та наказали здатися владі.Федеральна влада США наказала екс-главі виборчого штабу Дональда Трампа Полу Манафорту здатися слідчим, передає The New York Times з посиланням на одного з учасників слідства щодо Манафорта.Про це пише РБК-Україна.


Повідомляється, що Манафорту та його колишньому бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули перші звинувачення в ході спеціального розслідування та наказали здатися владі. За даними NYT, Гейтс є давнім партнером політтехнолога. Ім'я Гейтса пов'язане з компаніями, створеними Манафортом на Кіпрі, щоб отримувати гроші від політиків і бізнесменів у Східній Європі.


Також повідомляється, що це перші звинувачення, які висунула комісія спеціального прокурора Роберта Мюллера. Зазначимо, Мюллер розслідує втручання Росії у президентські вибори в США.


Нагадаємо, раніше видання BuzzFeedNews з посиланням на матеріали Федерального бюро розслідування США заявило, що Манафорт міг відмивати гроші для колишнього президента України Віктора Януковича.