Депутатів із Житомирщини вразив басейн у Володимирі-Волинському - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.22 € 30.77
Депутатів із Житомирщини вразив басейн у Володимирі-Волинському

Волинь-нова

Депутатів із Житомирщини вразив басейн у Володимирі-Волинському

16 листопада з візитом у княжому місті перебувала делегація депутатів та працівників Коростенської міської ради

Гості побували на засіданні 21 сесії Володимир-Волинської міської ради, згодом поспілкувались з міським головою Петром Саганюком. Під час зустрічі йшлося про роботу теплового господарства та водоканалу, вивезення сміття, проведення асфальтування вулиць, зустріч військовослужбовців, які повернулись з зони бойових дій, проблеми виїзду кваліфікованих кадрів за кордон тощо, .

Захоплювалися коростенці облаштуванням міського басейну та помірною ціною абонемента на його відвідування.

Після цього перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та секретар міськради, заступник міського голови Олег Свідерський організували для Коростенської делегації оглядову екскурсію містом: показали тротуарне покриття та велодоріжку на вулиці Ковельській, мережу вуличного освітлення, облаштування двору та встановлений спортмайданчик зі штучним покриттям за адресою вул.Ковельська, 107, утеплення фасаду дошкільного навчального закладу №2 «Казка». Про повну термомодернізацію будинку, що належить об’єднанню співвласників багатоквартирних будинків «Мрія», детально розповів голова ради ОСББ міста, депутат міської ради Григорій Цаль-Цалко.

Захоплювалися коростенці облаштуванням міського басейну та помірною ціною абонемента на його відвідування. Вразив їх і тренажерний зал спорткомплексу. Завершився огляд нашого міста відвідинами міськрайонного ЦНАПу, який справив на присутніх приємне враження.