У Новоград-Волинському затримали активіста «Руху визволення», учасника АТО - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.23 € 30.84
У Новоград-Волинському затримали активіста «Руху визволення», учасника АТО

Волинь-нова

У Новоград-Волинському затримали активіста «Руху визволення», учасника АТО

Про затримання повідомив нардеп Єгор Соболев, який бере участь у акції під Верховною Радою

За його словами, Леонід Литвиненко з позивним «Бек» з міста Миргород Полтавської області, був командиром роти у батальйоні ОУН та брав участь у товарній блокаді, а також є одним з організаторів наметового табору на Грушевського у Києві, передає УП.

Литвиненко бере участь у блокаді поруч з Новоград-Волинським «контрабанди російського палива до України, організованої фірмами Віктора Медведчука».

«За попередньою інформацією, затриманих  (Виногродського та Литвиненка) вивозять до донецької поліції», – заявив Соболєв.

Рух «Визволення» на своїй сторінці у Facebook повідомив також, що Литвиненко бере участь у блокаді поруч з Новоград-Волинським «контрабанди російського палива до України, організованої фірмами Віктора Медведчука». 

На відео з камер спостереження, яке оприлюднено на сторінці Руху, датованому 13:06 26 листопада, видно: участь у затриманні беруть близько 10 силовиків, які хапають людину біля авто та валять її на землю. 

Коментарів правоохоронців з приводу затримання наразі немає.