Сміттєві баки із чудернацьким чоловічками з’явились у Княгининівській громаді - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.23 € 30.84
Сміттєві баки із чудернацьким чоловічками з’явились у Княгининівській громаді

Волинь-нова

Сміттєві баки із чудернацьким чоловічками з’явились у Княгининівській громаді

Завершено реалізацію ідеї голови Княгининівської об‘єднаної територіальної громади Олени Твердохліб щодо забезпечення кожної зупинки громадського транспорту в межах нашої громади

Як повідомляє Ірина Редкоус, нещодавно активні мешканці Кнгянинівської громади – Алла Жупанюк, Юлія Рудчик, Василь Мішко, Олена Курбан та Валентина Булік та члени дитячої студії «Чарівний пензлик» взяли участь у розписі сміттєвих баків.

 

  «На кожному смітнику зобразили кумедні обличчя чоловічків – веселі, сумні, стривожені. Всі учасники отримали гарний настрій і зробили добру справу. По завершенню всі охочі взяли участь у фотосесії», – йдеться у дописі.

Надіємось, також, що всі смітники, кожного ранку будуть стояти на своїх місцях

І ось учора усі сміттєві баки зайняли свої місця на зупинках. «Хочеться вірити, що всі мешканці нашої громади будуть поводити себе як європейці і кидатимуть сміття у баки, - висловлює надію авторка. – Адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Надіємось, також, що всі смітники, кожного ранку будуть стояти на своїх місцях».