До Володимира-Волинського привезли ікону, яка зцілює від раку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
До Володимира-Волинського привезли ікону, яка зцілює від раку

Волинь-нова

До Володимира-Волинського привезли ікону, яка зцілює від раку

Ікона Пресвятої Богородиці «Всецариця» написана монахом Миколаєм Капрулісом з Афону, який причислений до лику святих

29 листопада 2017 року, у кафедральний собор Різдва Христового м. Володимир-Волинський, за сприянням керуючого Володимир-Волинською єпархією Преосвященного єпископа Матфея, з Львівської єпархії прибув чудотворний образ Божої Матері «Всецариця», повідомляє Володимир-Волинська єпархія УПЦ КП

Після молитви біля ікони вже сталося багато чудес – люди зціляються від раку та інших важких хвороб. Ікона буде знаходитись у кафедральному соборі до 6 грудня включно.

Іікона Пресвятої Богородиці «Всецариця» написана монахом Миколаєм Капрулісом з Афону, який причислений до лику святих. Образ – список з оригіналу чудотворної ікони Всецариці, освячена на поясі Божої Матері та чесній главі Іоана Золотоустого в грецькому монастирі Ватопед на Святій Горі Афон. Після молитви біля ікони вже сталося багато чудес – люди зціляються від раку та інших важких хвороб.
Ікона буде знаходитись у кафедральному соборі до 6 грудня включно.

Впродовж цих днів біля святині будуть служитись акафісти, які почергово читатиме духовенство єпархії.  Усі бажаючі можуть помолитись та прикластись до святині.