Україна опинилася на другому місці у світі за дешевизною інтернету - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Україна опинилася на другому місці у світі за дешевизною інтернету

Укр.Медіа

Україна опинилася на другому місці у світі за дешевизною інтернету

Дешевший, ніж в Україні, інтернет тільки в Ірані.

Україна займає друге місце у світовому рейтингу дешевизни інтернету, передає Ukr.Media. Про це свідчать результати дослідження британської консалтингової фірми BDRC Continental спільно з провайдером Cable.co.uk.

З'ясувалося, що в Україні вартість інтернет-послуг у місяць складає $5,47 - це другий показник у рейтингу дешевизни інтернету.

Як зазначається, компанії проаналізували вартість більше 3000 інтернет-тарифів у 196 країнах світу з серпня по жовтень 2017 року. Потім дослідники підрахували середньомісячну плату за широкосмуговий інтернет для кожної країни і перевели цю суму в долари США.

З'ясувалося, що в Україні вартість інтернет-послуг у місяць складає $5,47 - це другий показник у рейтингу дешевизни інтернету. На першому місці виявився Іран з цінником в $5,37. Найдорожчі тарифи на інтернет в Буркіна-Фасо - в середньому, $954,54 на місяць. До першої п'ятірки рейтингу потрапили також Росія ($10), Молдова ($11) і Сирія ($12,15).

Згідно з даними дослідників, середньомісячна вартість інтернету в США складає $66,17, у Канаді - $54, в Німеччині - $34,22, а в Польщі - $19,22.