Як розмістилися герої в оновлених казармах? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.08 € 32.28
Як розмістилися герої в оновлених казармах?

Волинь-нова

Як розмістилися герої в оновлених казармах?

Волинські військові вкотре доводять, що злагоджена командна робота здатна принести високі результати. Відновлені казарми 14 ОМБ – яскравий тому приклад

Нагадаємо, не так давно особовий склад бригади повернувся на ротацію до Княжого міста із зони виконання бойових завдань. Про це повідомили у прес-центрі інформаційної політики облдержадміністрації.

Тож, як розмістилися герої та чи задоволені умовами оновлених казарм, розповів командир військової частини А1008 Олександр Жакун.

- Не всі військові частини, які повертаються для відновлення боєздатності, у такій кількості, залишаються у своїх казармах. Дуже багато військових зараз на полігонах у палатках. Завдячуючи Вам, Володимире Петровичу, волонтерам, дійсно, створені умови для відновлення сил усіх бійців, – звернувся до присутніх Олександр Михайлович.

Окремі казарми доводилося відновлювати майже з нуля. Так, у приміщенні танкового батальйону зроблено підлогу, поставили вікна, облаштували санвузли, кімнату відпочинку.

Працювали спільно: лісівники, представники будівельних організацій, військові, які несли службу безпосередньо у частині та, звичайно, волонтери.

Варто зазначити, що за час підготовки приміщень до повернення військових зроблено чимало, а окремі казарми доводилося відновлювати майже з нуля. Так, у приміщенні танкового батальйону зроблено підлогу, поставили вікна, облаштували санвузли, кімнату відпочинку.

 

 Для того, аби покращити умови перебування військових у частині, їм вручили низку подарунків, які значно вплинуть на якість життя та несення військової служби. Так, для артилерійського дивізіону Володимир Гунчик передав пральну машину.

Разом із тим, оглянули умови військової їдальні, яка потребувала серйозних капіталовкладень. Зараз там зробили ремонт, оновили інвентар, заплановано оновити кухонне обладнання, а поки голова облдержадміністрації вручив подарунок від компанії «Вілія», що придбала для військових набір посуду та мікрохвильову піч.

Питанням честі для керівника найвищої виконавчої гілки влади в області стало облаштування казарми танкового батальйону, адже саме у ньому були чи не найгірші умови. Нині ж – зміни кардинальні: повністю перекрито дах, замінено підлогу, двері, поставили енергозберігаючі вікна, з’явився душ та гаряча вода, нові санвузли.

- Зробити цю казарму було моїм особистим зобов’язанням, адже у ній служать і відпочивають найкращі танкісти Збройних Сил України. Ми пишаємося тим, що маємо таких військових і нашим завданням було створити для них необхідні побутові умови, а у цій казармі – майже капітальний ремонт, – зазначив Володимир Петрович.

Важливо, що зобов’язання, які бере на себе влада усіх рівнів, представники бізнесу – виконуються. Тим паче, що казарму танкового батальйону зробили фактично за два місці, окремі роботи продовжують і нині.

Особовий склад ось уже кілька років поспіль посідає призові місця на міжнародних військових змаганнях та має перспективу отримати нову техніку. Бережуть тут пам’ять і про території, на яких довелося служити. У кімнаті для відпочинку збережено чимало військових стягів із місць виконання бойових завдань. Голова облдержадміністрації запропонував, аби символи бойової доблесті змогли побачити якомога більше людей. А відтак, у межах виставки дитячих картин, яку планують провести у приміщенні облдержадміністрації до День Святого Миколая, експонуватимуть і військові прапори, аби мужність Героїв сьогодення стала підтвердження дитячих мрій про мирну та незалежну Україну.