У фільмі «Іронія долі» Жириновський побачив пропаганду пияцтва - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
У фільмі «Іронія долі» Жириновський побачив пропаганду пияцтва

Укр.Медіа

У фільмі «Іронія долі» Жириновський побачив пропаганду пияцтва

Він повідомив, що фільм «Іронія долі» є пропагандою пияцтва

Лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський завжди відзначався своєрідністю мислення, передає Ukr.Media. Тепер він повідомив, що фільм «Іронія долі» є пропагандою пияцтва.

Політик розповів, що в цьому році картина піде в ефір, але вже з наступного року можуть заборонити.

Жителі пострадянського простору не уявляють собі новорічні свята без перегляду улюбленого фільму «Іронія долі або з легким паром», режисером якого став Ельдар Рязанов. Сьогодні ставлення до даного фільму у молоді неоднозначне, в деяких країнах його навіть заборонили до показу.

Лідер партії ЛДПР теж вирішив висловити свою думку щодо даної картини. Так, Володимир Жириновський заявив, що, на його думку, стрічка пропагує пияцтво і дуже небезпечна для молоді. Володимир Вольфович заявив, що фільм необхідно заборонити для показу на телевізійних екранах. Політик розповів, що в цьому році картина піде в ефір, але вже з наступного року можуть заборонити.

Проти такого рішення виступили користувачі інтернету, а також деякі діячі культури і мистецтва. На їх думку, так можна заборонити до показу величезне число радянських картин, які є класикою кінематографа.