СБУ затримала чиновника Кабміну, який шпигував на користь Росії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
СБУ затримала чиновника Кабміну, який шпигував на користь Росії

Укр.Медіа

СБУ затримала чиновника Кабміну, який шпигував на користь Росії

Чиновник таємно передавав інформацію про роботу уряду спецслужбам Росії

Про це передає Ukr.Media.

Посадовця викрили співробітники контррозвідки Служби безпеки України.

Оперативники СБ України задокументували, що посадовець за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію щодо діяльності урядових структур.

«Чиновник був завербований російськими спецслужбами під час довготривалого відрядження за кордоном. Оперативники СБ України задокументували, що посадовець за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію щодо діяльності урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв’язку. За сприяння керівництва українського уряду, агента російських спецслужб співробітники СБУ затримали на робочому місці», - ідеться в повідомленні СБУ.

«Чиновник мав доступ до достатньо вузької інсайдерської інформації Кабінету міністрів. Він користувався повагою. Він дуже відповідально, старанно та творчо працював на російські спецслужби», - сказав начальник департаменту контррозвідки СБУ Олексій Петров.

Затриманого у наручниках повезли до СІЗО.

На робочому місці чиновника та в нього вдома проводять обшуки. Відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України. Затриманому вже оголосили про підозру в скоєнні злочину.