Сина відомого нардепа заарештували за шахрайство - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Сина відомого нардепа заарештували за шахрайство

Укр.Медіа

Сина відомого нардепа заарештували за шахрайство

Під мандатом свого батька «продавав» елітні автомобілі, які покупці так і не отримували

Сину Миколи Швидкого, депутата Київської державної ради від політичної партії «Батьківщина», оголосили домашній арешт через звинувачення у автомобільних махінаціях та шахрайстві, передає Ukr.Media.

Андрій Швидкий під мандатом свого батька «продавав» елітні автомобілі, які покупці так і не отримували.

Андрій Швидкий під мандатом свого батька «продавав» елітні автомобілі, які покупці так і не отримували. Чоловік при знайомстві називав себе співробітником Міністерства інфраструктури України. Після чого організовував фальший продаж відомчого транспорту. Аферисту вдалося таким чином отримати 4 млн гривень.

Син депутата презентував клієнтам автомобілі на стоянці відомства, отримував гроші, а потім змінював номер телефону та ігнорував наступні зустрічі. Правоохоронні органи розшукували правопорушника близько двох років. Затриманого підозрюють у скоєнні іще 22 подібних злочинів.

«Зловмисник казав покупцю, що працює в державній установі, яка виставила на продаж списані автомобілі. Обіцяв, що може допомогти з покупкою іномарок за нижчою ціною, ніж ринкова. Юридичну тяжбу з документами він брав на себе, але вимагав заздалегідь повну вартість автомобіля», – повідомили у поліції.