Школяр із Старовижівщини створив найкращу новорічну іграшку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Школяр із Старовижівщини створив найкращу новорічну іграшку

Район.Стара Вижівка

Школяр із Старовижівщини створив найкращу новорічну іграшку

Дмитро Бондар із Кримного став переможцем в обласному конкурсі «Новорічна іграшка своїми руками», де взяли участь учні з усіх районів Волині

Нагородження відбулося в Лісовому молодіжному центрі. Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ, пише Район.Стара Вижівка. На конкурс подано близько сотні новорічних прикрас-переможців районних етапів з усієї області. Його за ініціативи начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка організувала та провела обласна організація Товариства лісівників України спільно з прес-службою ВОУЛМГ.

На конкурс подано близько сотні новорічних прикрас-переможців районних етапів з усієї області. Перше місце виборов четвертокласник Дмитро Бондар із Кримного.

 

 Перше місце виборов четвертокласник Дмитро Бондар із Кримного. «Я виготовив настінний годинник з природних матеріалів, – розповідає переможець. – Для цього мені знадобилися кора дерев, шишки ялинки, інші підручні матеріали. Тут навіть стрілки є!» На нагородження хлопчик приїхав разом із головним лісничим Старовижівського лісового господарства Віталієм Ксенюком.

Почесні грамоти Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства та грошові премії, вручав голова обласної організації Товариства лісівників України Борис Бабеляс. Друге місце журі присудили Анастасії Островській з Маневицького району, третє – Анна Кухарук з Володимир-Волинського. Дмитро лишився задоволеним нагородою: він отримав 700 гривень премії за перше почесне місце.

Також переможці конкурсу взяли участь у церемонії прикрашання новорічної ялинки у Лісівничому молодіжному центрі, що неподалік Луцька. Тепер їхніми новорічними іграшками будуть милуватися всі діти та дорослі, які приїжджатимуть у Воротнів.