Турецька компанія перетворює дитячі малюнки у дорогі ювелірні вироби - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Турецька компанія перетворює дитячі малюнки у дорогі ювелірні вироби

«Сoma.in.ua»

Турецька компанія перетворює дитячі малюнки у дорогі ювелірні вироби

Tasarım Takarım – турецька ювелірна компанія, яка перетворює дитячі малюнки у запонки, браслети, намиста та інши прикраси

Коли клієнти присилають компанії малюнок свого малюка, художник, скульптор і ювелір разом починають обдумувати, як найкраще відтворити цю фігурку. Про це пише «Сoma.in.ua».

 

 «Коли діти бачать ювелірні вироби (зроблені по мотивах їхніх малюнків), вони починають пишатися собою і відчувати себе дуже щасливим,» – сказав Tavukçu.

Срібні і позолочені шматочки шліфують вручну, дадаючи час від часу лазерне гравірування. Увесь процес займає зазвичай цілий тиждень, тому ціни колихаються від 125 до 195 доларів.

«Коли діти бачать ювелірні вироби (зроблені по мотивах їхніх малюнків), вони починають пишатися собою і відчувати себе дуже щасливим,» – сказав Tavukçu. «Вони відчувають себе впевненими у собі. Вони дійсно вважають, що їхнє мистецтво люблять і цінують інші».

 

 Окрім цього, такі прикраси – дуже хороший варіант для любителів ексклюзивних речей, адже тут кожен витвір – справжня неповторність.