Сноуден створив додаток проти кібершпигунів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.70
Сноуден створив додаток проти кібершпигунів

Волинь-нова

Сноуден створив додаток проти кібершпигунів

За словами Сноудена, це інструмент із відкритим кодом, призначений для правозахисників та інших людей, що знаходяться під загрозою

Американський програміст, колишній співробітник ЦРУ та Агентства національної безпеки США Едвард Сноуден представив додаток, який дозволяє захистити техніку від втручання кіберзлодіїв.  Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на The Associated Press. Едвард Сноуден представив новий додаток під назвою Haven.

Haven не обов'язково захистить від подібних атак, однак додаток може бути налаштований для надсилання сповіщень та записів через текстові повідомлення та сигнали, коли датчики телефону виявляють щось незвичайне.

 Він призначений для захисту техніки від фізичного втручання з боку зловмисників. Він працює з вбудованими датчиками телефону для відстеження раптових змін навколишнього середовища. На думку видання Engadget, Haven не обов'язково захистить від подібних атак, однак додаток може бути налаштований для надсилання сповіщень та записів через текстові повідомлення та сигнали, коли датчики телефону виявляють щось незвичайне.