«Нехай Христос, який народився, принесе дар миру нашій багатостраждальній Батьківщині» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
«Нехай Христос, який народився, принесе дар миру нашій багатостраждальній Батьківщині»

«Нехай Він застане наші серця відкритими і зігріє їх своєю любов’ю».

Фото із сайту Католицького медіа-центру.

Волинь-нова

«Нехай Христос, який народився, принесе дар миру нашій багатостраждальній Батьківщині»

Різдвяне вітання ординарія Луцької дієцезії Римсько-католицької церкви єпископа Віталія СКОМАРОВСЬКОГО (на фото)

Дорогі у Христі брати та сестри! Дорогі волиняни!

Бог приходить у цей світ як Бог-Людина, щоб бути близько до своїх створінь, щоб бачити і розділити з нами наші турботи, радощі, сумніви, сльози та сподівання. Він не хоче залишатись недосяжним та далеким, але як невинне немовля запрошує, щоб ми разом із Ним і у Ньому стали Божими дітьми — дітьми слухняними, які повністю довіряють безустанній опіці люблячого Отця.

«Син Божий, творець миру, народився в часі миру, щоб всіх, які підуть за Ним, навчити любити мир».

Співаючи чудові колядки, погляньмо очима віри на вертеп. Зупинімо погляд на Ісусі, як це робила Богородиця Марія. Вона, завжди вірна, завжди любляча, чуйна до кожного руху цього маленького Життя.

Будьмо, як вона, завжди вірні Богу та віддані Його волі. «Син Божий, творець миру, народився в часі миру, щоб всіх, які підуть за Ним, навчити любити мир» (Невідомий автор, IX ст.) Нехай Христос, Який приходить, застане наші серця відкритими і зігріє їх своєю любов’ю. Нехай Він – Цар миру, принесе дар миру в наші душі, в наші родини і в нашу багатостраждальну Батьківщину!

Христос народився! Славімо Його!