Власники збанкрутілого німецького готелю передали меблі українським шпиталям - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Власники збанкрутілого німецького готелю передали меблі українським шпиталям

Волинь-нова

Власники збанкрутілого німецького готелю передали меблі українським шпиталям

Готель у західнонімецькому Герфорді, федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія, перед Різдвом 2017 року, закрився після 23 років діяльності

Подружжя власників готелю із західнонімецького Герфорда вирішило попри бізнес-невдачу допомогти українським лікарням. Перед Різдвом вантажівка з інвентарем вирушила до України, передає DW.

Подарунок від Польманнів вантажівкою вже відправили до України: це 130 стільців, 60 столів, 50 ліжок та матрасів, 40 шаф, а також білизна та промислові пральні машини.

Власники закладу, подружжя Гайке та Кай Польманн (Heike, Kai Pohlmann) вирішили передати інвентар готелю двом українським шпиталям, де лікують постраждалих від бойових дій на Донбасі, пише місцева газета Neue Westfälische. В організації транспортування допомагало об'єднання Brückenschlag Ukraine («Наведення мостів з Україною»).

«Ми прожили непростий (для бізнесу. - Ред.) рік, але отримали значну підтримку наших клієнтів. Тому хотіли б також зробити щось значуще, тож подумали про допомогу Україні. Меблів нам не шкода, а от за гостями сумуватимемо», - каже Гайке Польманн. Нерухомість подружжя втратило у суперечці із банком після проведення примусового аукціону.

Подарунок від Польманнів вантажівкою вже відправили до України: це 130 стільців, 60 столів, 50 ліжок та матрасів, 40 шаф, а також білизна та промислові пральні машини. Елегантні меблі, придбані готелем 1997 року, досі перебувають у чудовому стані. Розбирати та пакувати їх допомагали п’ятеро українців. «Це буде чудовий подарунок під ялинку», - зазначив представник об'єднання Brückenschlag Ukraine Карл-Германн Кроґ (Karl-Hermann Krog).

Це не єдина акція допомоги Україні у Німеччині до Різдва - раніше на Закарпаття відправили понад тисячу різдвяних подарунків, які збирали у Баварії та в інших регіонах країни.