У Маневицькому лісництві продають не тільки ялинки, але й «живі» віночки та прикраси
Серед різноманітних аксесуарів та інших варіантів прикрас будинків та квартир напередодні Новорічних та Різдвяних свят величезною популярністю користуються композиції виготовлені власноруч
За інформацією прес-служби Волинського ОУЛМГ, ініціатива, яка передбачає популяризацію та розширення асортименту святкових товарів, надійшла від начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка. Тож працівники ДП «Маневицьке ЛГ» виготовили хвойні композиції з метою подальшої їх реалізації та поширення святкового настрою.
Виготовити подібний декор самостійно досить легко. Достатньо залучити свої невичерпні фантазії та ідеї, щоб реалізувати креативну думку.
Вагомий внесок у цьому питанні було здійснено інженером побічного користування ДП «Маневицьке лісове господарство» Іриною Остапчук, котра з великим задоволенням та ентузіазмом приступила до створення новорічних віночків та міні-ялиночок з використанням гілок ялини.
Виготовити подібний декор самостійно досить легко. Достатньо залучити свої невичерпні фантазії та ідеї, щоб реалізувати креативну думку. Такі вироби можна придбати у Маневицькому лісництві, при якому уже відкрито «Ялинковий базар».