Безхатько зробив сюрприз вартістю 6 тисяч гривень продавцю кави за його доброту - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Безхатько зробив сюрприз вартістю 6 тисяч гривень продавцю кави за його доброту

Волинь-нова

Безхатько зробив сюрприз вартістю 6 тисяч гривень продавцю кави за його доброту

Олександр Мельничук із Вінниці став героєм справжньої різдвяної казки

Цей чоловік прославився на всю Україну після випадку, який трапився з ним на Різдво, 25 грудня, пише «Газета по-українськи». 

Бізнесмен, який видав себе за безхатька, подарував кавове обладнання та 10 кг зернової кави бразильської арабіки.

На вінницькій різдвяній ярмарці безхатько продавав пиріжки з побажаннями, які вклав у тісто замість начинки. Але від нього всі відверталися. «І я відмовився, бо солодкого не їм. Натомість, запропонував йому випити смачнющої кави з шматочками часнику. Він здивувався, але погодився. Випив, подякував і пішов», – розповідає підприємець Олександр Мельничук.

Проте вже через два дні, 25 грудня, безхатько повернувся. Він приїхав на площу ярмарки на розкішному «БМВ». Бізнесмен, який видав себе за безхатька, подарував кавове обладнання та 10 кг зернової кави бразильської арабіки. «Тільки одне обладнання коштує 5 тисяч гривень, а ще кава на тисячу. Після цього дива повірив, що Санта Клаус існує», – каже Олександр Мельничук. Підприємець зізнався, що кавове обладнанням буде використовувати з весни. На пікніках варитиме каву на піску для друзів.

«Цей безхатько приходить у брендовому одязі, на який мені треба рік робити чи навіть більше. Привітався. Каже: «так сподобалася ваша кава. Хочу зробити вам подарунок. Ви єдиний, хто пригостив мене безкоштовно на цій ярмарці». За мить вручає набір для приготування кави на піску». Шoк. Навіть не знав, як реагувати. Не очікував, що таке може трапитися, ще й зі мною», – говорить продавець кави.