На Ратнівщині люди 10 років чекали трансформатор, а його встановлять для однієї хати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
На Ратнівщині люди 10 років чекали трансформатор, а його встановлять для однієї хати

Волинь-нова

На Ратнівщині люди 10 років чекали трансформатор, а його встановлять для однієї хати

Радісна новина обернулася обуренням

Проблему підняла Маріанна Поліщук у спільноті  «Типова Ратнівщина» у «Фейсбуці». Жінка написала, що Обласна рада нарешті виділяє кошти на нового трансформатора! Здавалося б радісна новина для мешканців вулиці Степова, які чекають на нього цілих довгих 10 років, і пристосовуються до таких умов хто, як може. 

Однак, сільська Рада вирішила дати трансформатор на інший житловий масив (місця роздавались значно пізніше), де є місця «головуючих» органів місцевої влади і побудований лише один будинок, в якому ще ніхто не проживає.

«Болить душа за село Гірники! За працьовитих та відкритих людей, які проживають в ньому. Ніколи б не писала цю статтю, проте останньою краплею стала звістка, яка облетіла село, – зазначає вона.

Однак, сільська Рада вирішила дати трансформатор на інший житловий масив (місця роздавались значно пізніше), де є місця «головуючих» органів місцевої влади і побудований лише один будинок, в якому ще ніхто не проживає. Про яку боротьбу з корупцією в нашій країні ми так голосно говоримо, коли про людей взагалі не дбають, а влада переслідує лише власні інтереси. Чи можливо відмінили статтю 364. Зловживання владою або службовим становищем? Я не хочу нікого образити, але куди дивиться района та обласна адміністрація? Усі ми хочемо повноцінно жити, ростити дітей, а з такими «стараннями» сільської Ради та бюрократією в нашій країні, це не можливо», - написала Маріанна Поліщук.