У Любомльському музеї виставка картин Ліни Оніщук - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
У Любомльському музеї виставка картин Ліни Оніщук

Кордон

У Любомльському музеї виставка картин Ліни Оніщук

Це дебютний показ

Попри те, що в жінки 4 малолітніх дітей (найменшому дев’ять місяців), жінка не випускає пензлика з рук і зараз. Ось уже презентувала другу виставку власних робіт, – пише Музейний простір Волині.

На виставці «При світлі мрії» представлено 35 робіт. На вернісаж завітали представники влади, установ та організацій, шанувальники мистецтва і творчості. Кожен мав змогу поспілкуватися з майстринею.

Експозиція має ще одну назву — «Старе і нове», тому що тут показані як старі, так і нові полотна, яких не було на першій виставці у Володимирі-Волинському. Серед різновидів малярства, які використовує художниця, — портрети, натюрморти та пейзажі. Новизною саме цієї виставки стали роботи у стилі графіки.

Попри те, що в жінки 4 малолітніх дітей (найменшому дев’ять місяців), жінка не випускає пензлика з рук і зараз.

«Виставка картин — це як оголити душу. Це висловлення думки, тільки візуально. Писати полотна надихають діти. Завдячую у розвитку улюбленої справи підтримці чоловіка Ігоря. Тож чи не найпоцінованішими моїми роботами для нашої сім’ї є «За Уолтом Дісней» та «Одне ціле», — каже Ліна Оніщук. — Вдома немає окремо відведеної студії для творчого процесу, тому доводиться працювати повсюди»

Мисткиня є вчителем образотворчого мистецтва у селі Машів. Художню освіту здобула у Кельменці (Чернівецька область).  Майстерність та досвід переймала також у відомої місцевої художниці Наталії Блонської. А зараз і сама має домашню студію «МАЛЮРАВЛИК». Багато авторських картин подаровано, знаходяться охочі і придбати їх.

Між іншим, оглянути експозицію й навіть придбати роботи 32-річної майстрині пензлика можна щодня, окрім вихідних, у Любомльському музеї.