Серед кращих тренерів України 2017 року - володимирчанин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Серед кращих тренерів України 2017 року - володимирчанин

Район.Володимир-Волинський

Серед кращих тренерів України 2017 року - володимирчанин

Тренер володимирської жіночої футбольної команди «Ладомир» Олег Бортник потрапив у трійку кращих тренерів України за підсумками минулого 2017 року

На звання «Кращий тренер України» 2017 року претендували представники відомих жіночих футбольних клубів країни, таких як «Житлобуд-1» Харків, «Житлобуд-2» Харків, «Легенда-ШВСМ» Чернігів, «Пантери» Умань, «Єдність» Плиски, «ВО ДЮСШ» Вінниця, «Ладомир» Володимир-Волинський, «Ліцей» Костопіль, «Карпати» Львів та «Ятрань-Берестівець» Уманський район, - повідомляє Район.Володимир-Волинський.

На звання «Кращий тренер України» 2017 року претендували представники відомих жіночих футбольних клубів країни.

 

 В підсумку, набравши 55 бали, переможцем у номінації стала тренер харківського «Житлобуд-1» -Валентина Котик, яка на чотири пункти обійшла тренера нинішнього чемпіона країни «Житлобуд-2» Наталію Зінченкою. Трійку лідерів доповнив керманич ФК «Ладомир» з Володимир-Волинського - Олег Бортник.

Вашій увазі підсумки голосування.

Кращий тренер України 2017 року:

1. Котик Валентина (Житлобуд-1) - 55

2. Зінченко Наталія (Житлобуд-2) - 51

3. Бортник Олег (Ладомир) - 33

4. Кулик Володимир (Легенда-ШВСМ) - 27

5. Ігнатович Наталія (Єдність) - 23

6-7. Деренюк Юрій (Пантери) - 11

6-7. Дудник Олександр (ВО ДЮСШ) - 11

8. пею Володимир (Ятрань-БЕРЕСТІВЕЦЬ) - 10

9. Сидорчук Микола (Ліцей) - 6

10. Чайка Надія (Карпати) - 4

Жіночий футбольний клуб «Ладомир» створений на базі жіночої футбольної секції при Володимир-Волинській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

Команда виступала в змаганнях першої української жіночої ліги, після успішного виступу на попередньому етапі в чемпіонаті 2017 року вийшла до фінального етапу турніру першої ліги, який відбувся у Винниках. У півфіналі турніру володимирський клуб обіграв «Янтарочку» з Новояворівська, а в фінальному матчі переграли «Маріупольчанку» з Маріуполя. Із сезону 2017—2018 року жіночий футбольний клуб «Ладомир» виступає у вищій жіночій лізі України.