Поки лучани не винесуть сміття зі своєї голови, доти в місті стоятимуть пакети з відходами обабіч доріг - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Поки лучани не винесуть сміття зі своєї голови, доти в місті стоятимуть пакети з відходами обабіч доріг

Фото з Фейсбуку

Поки лучани не винесуть сміття зі своєї голови, доти в місті стоятимуть пакети з відходами обабіч доріг

Виніс сміття – і швидко втік до хати, щоб ніхто не бачив

Такі картини щоденно бачать інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, інспектуючи вулиці обласного центру Волині, йдеться на їхній сторінці Фейсбук.

Люди відмовляються купувати контейнери для сміття, адже їм простіше викинути відходи на вулицю, щоб їх шматували собаки чи збирали по всій вулиці комунальники.

 

 Здебільшого це відбувається в приватному секторі. Люди відмовляються купувати контейнери для сміття, адже їм простіше викинути відходи на вулицю, щоб їх шматували собаки чи збирали по всій вулиці комунальники. Сьогодні історія, яку зафіксували вчора на вулицях Тарасова та Чернишевського, повторилася на вулиці Клима Савури. Сміття стоїть під будинками № 37 та № 49.

Сподіваємося, що їм від таких інцидентів соромно, а не байдуже. Бо, якщо байдуже – то сміття з голови вже не винесеш ніколи, а пакети й надалі стоятимуть під ногами.