Окупанти додержувалися перемир’я впродовж 20-ти годин – і знову взялися гатити з мінометів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Окупанти додержувалися перемир’я впродовж 20-ти годин – і знову взялися гатити з мінометів

Волинь-нова

Окупанти додержувалися перемир’я впродовж 20-ти годин – і знову взялися гатити з мінометів

Стріляли по оборонцях Верхньоторецького

Прес-центр штабу АТО поширив фронтове зведення станом на 18.00 4 січня 2018 року:

«Попри досягнуті домовленості щодо новорічно-різдвяного перемир’я, російсько-окупаційні війська сьогодні не спромоглися у повній мірі забезпечити режим припинення вогню. Позиції Збройних Сил України піддалися обстрілам з боку загарбників зі зброї, забороненої Мінськими домовленостями.

Попри досягнуті домовленості щодо новорічно-різдвяного перемир’я, російсько-окупаційні війська сьогодні не спромоглися у повній мірі забезпечити режим припинення вогню.

З початку доби, уздовж лінії розмежування, зафіксовано 1 порушення режиму тиші з боку противника. В обідню пору ворог випустив чотири міни 120-го калібру по оборонцях Верхньоторецького. Одночасно бойовики вели вогонь зі стрілецької зброї та гранатометів.

Українські військовослужбовці вогонь у відповідь не відкривали. Враховуючи те, що останній обстріл з боку ворога був зафіксований учора після обіду – перемир’я протрималося понад 20 годин.