Квадроцикліст із Шацька отримав звання майстра спорту України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
Квадроцикліст із Шацька отримав звання майстра спорту України

Район.Шацьк

Квадроцикліст із Шацька отримав звання майстра спорту України

Андрій Печук досягав чималих успіхів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

У 2017 році Андрій став третім на третьому етапі чемпіонату України з кантрі-кросу на квадроциклах «Ukrainian Cross-Country» та другим – у заключному шостому етапі цих же змагань, повідомляє Район.Шацьк.  У найвидовищніших і найскладніших перегонах позашляхової техніки «Gorgan Trophy '17», які відбувалися в Українських Карпатах, екіпаж волинян, у складі якого був наймолодший учасник змагань Андрій Печук, зайняв друге місце.

Спортсмен із Шацька – призер чемпіонату України, володар п’яти кубків, один з наймолодших і найбільш перспективних квадроциклістів країни.

 У Київському Національному транспортному університеті відбулося нагородження переможців і призерів, володарів кубків, чемпіонатів України, Європи та світу. Серед запрошених був і спортсмен із Шацька – призер чемпіонату України, володар п’яти кубків, один з наймолодших і найбільш перспективних квадроциклістів країни.

 

 Грамота, медаль, звання майстра спорту України – таким став підсумок насиченого спортивними подіями 2017 року для Андрія Печука.