Завтра оголосять про суттєві зміни в польському уряді – українофоба Ващиковського, ймовірно, теж «турнуть» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Завтра оголосять про суттєві зміни в польському уряді – українофоба Ващиковського, ймовірно, теж «турнуть»

Волинь-нова

Завтра оголосять про суттєві зміни в польському уряді – українофоба Ващиковського, ймовірно, теж «турнуть»

Імена міністрів, які підуть у відставку, наразі не називають, хоча політичному керівництву країни відомі деталі цих змін

У вівторок опівдні прем’єр міністр Польщі Матеуш Моравецький оголосить про суттєві зміни у складі уряду.

Цю інформацію підтвердила в понеділок речниця польського уряду Йоанна Копчинська в ефірі телекомпанії TVN24, повідомляє Українська правда.

Про зміни в понеділок повідомили також інші посадовці, в тому числі віце-спікер Сенату Адам Бєлан. Він попередив, що «перестановки будуть глибокими, зміняться керівники важливих міністерств».

Імена міністрів, які підуть у відставку, наразі не називають, хоча політичному керівництву країни відомі деталі цих змін. Адам Бєлан впевнений, що деякі призначення та відставки в уряді «здивують».

Наразі не уточнюється, чи буде змінений міністр закордонних справ Вітольд Ващиковський, однак раніше його неодноразово називали одним з ключових кандидатів на відставку.

Загалом зміниться «не більше 10 міністрів», додав політик.

Маршалек Сенату Станіслав Крачевський підтвердив, що зміняться керівники «не менше 5, не більше 10 міністерств».

Наразі не уточнюється, чи буде змінений міністр закордонних справ Вітольд Ващиковський, однак раніше його неодноразово називали одним з ключових кандидатів на відставку. Міністр оборони Антоні Мацаревич  майже напевно збереже посаду, прогнозують польські спостерігачі.

Примітно, що прем’єр Моравецький відразу після оголошення нового складу уряду відбуде з візитом до Брюсселя. Варшава має намір розпочати переговори з Єврокомісією про вихід з глибокої кризи у відносинах Польщі та ЄС.